Dostawa i Płatność

PRZETWARZANIE ZAMÓWIENIA

Po otrzymaniu Twojego zamówienia od razu bierzemy się do roboty! Zamówienia staramy się realizować jak najszybciej, tak aby opuszczały nasz magazyn w ciągu 1-2 dni roboczych. W sezonie wyprzedażowym lub w przypadku dużej ilości zamówień proces przygotowania paczki może przedłużyć się do 5 dni roboczych.

Przesyłki dostarczane są kurierem DPD z możliwością śledzenia ich drogi. W momencie gdy Twoje zamówienie opuści magazyn, otrzymasz od nas powiadomienie mailowe z linkiem do strony śledzenia.
 

DOSTAWA

DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł

Zamówienia kwalifikujące się do darmowej dostawy są wysyłane kurierem DPD, InPost lub paczkomatem InPost.

Kurier DPD / DPD za pobraniem - 14.99 zł

Swojej paczki możesz spodziewać się na następny dzień roboczy od jej nadania. W przypadku płatności za pobraniem kurier pobierze Twoją opłatę za zamówienie w gotówce w momencie dostarczenia.

Paczkomat InPost / Paczkomat za pobraniem - 12.99 zł

Przesyłkę odbierzesz w wybranym przez siebie paczkomacie na następny dzień roboczy od nadania. W przypadku płatności za pobraniem paczkę będziesz musiał/a wcześniej opłacić bezpośrednio w paczkomacie kartą, blikiem lub przelewem, do którego otrzymasz szczegółowe informacje na mail od InPost.

 

METODY PŁATNOŚCI

Za zamówienie w sklepie możesz zapłacić szybkim przelewem, BLIKIEM, Apple Pay, PayPalem lub kartą płatniczą. Oferujemy również możliwość płatności za pobraniem. wpłatę otrzymamy natychmiastowo, dzięki czemu zmniejszysz czas oczekiwania na zamówienie związany z księgowaniem przelewu. Pamiętaj aby nie zamykać strony przedwcześnie, może to skutkować utratą połączenia z bankiem.