O nas

GOOD VIBES AND EVEN BETTER CLOTHES.

Sobotnia, wieczorna chillbomba na chacie. Nagle dzwoni telefon. Kumpel pyta: lecimy na browarka? Przecież nie odmówisz. Będzie po Ciebie za 10 minut. Otwierasz szafę i znów ten sam problem - w co by tu się ubrać? Musi być wygodnie, bo przecież lecicie w plener. No i cieplutko, bo słońce zaraz zajdzie. A przede wszystkim nie nudno, bo propsy za dobry fit to ceniona waluta. Bez zastanowienia sięgasz więc po bluzę OOZY. Nikt się nie skapnie, że była prana już jakieś 30 razy - nadal wygląda jak nowa. Milutki materiał otula Cię od środka. Nieważnie jakie spodnie. Hoodie OOZY pasuje do wszystkiego.

Kumpel podjeżdża, lecimy tam - gang już czeka. Wysiadasz z samochodu jak szef. Ledwo zdążyłeś powiedzieć “siema”, a już pada TO pytanie…

“Skąd bluza?”


Uśmiechasz się pod nosem. Klasyk.

Lubisz modę, ale nie chcesz poświęcać na nią całego swojego czasu. Podobają Ci się streetwearowe ubrania, ale czasami wykraczają poza Twój budżet. Stawiasz na jakość, kupując rzeczy, które posłużą Ci przez lata. Zawsze wybierasz Perłę Export zamiast Chmielowej… No dobra, może tu zrobimy wyjątek. Ale jeżeli zgadzasz się z którymkolwiek z pozostałych stwierdzeń, to OOZY jest marką dla Ciebie.

W OOZY tworzymy produkty, które zrobią stylówę za Ciebie. Narzucasz tees lub bluzę na szybko i możesz robić swoje wiedząc, że zawsze dobrze fituje. Humor poprawia dodatkowo fakt, że u nas nie przepłacasz za najwyższą na rynku jakość. Wygrywasz podwójnie, kiedy wychodzisz z domu w bluzie z najlepszej gatunkowo bawełny i z dodatkowymi hajsem w kieszeni.

Przyjaźń stanowi ogromną część naszego życia, a co za tym idzie i marki. Letnie wieczory przy piwku, dobry vibe z głośnika, wspólne posiadówy do rana - to te proste, beztroskie chwile są dla nas inspiracją przy tworzeniu produktów. Zaczęliśmy od tworzenia ubrań dla siebie i kumpli, a z czasem poszerzyliśmy nasze grono przyjaciół o Was, naszych klientów, którzy tak jak my żyją po swojemu: na luzie, w bluzie OOZY.

Mówią, że rodziny się nie wybiera. Ale przyjaciół, jak najbardziej. Wybieraj więc ciuszki tak jak przyjaciół - aby zostały z Tobą na długie lata. Sprawdź ubrania OOZY, jest duża szansa, że się zakumplujecie.